5. 2018.03.15.
Üdvözlök mindenkit Nova Gaián ~ Atyaisten, 2018. március 15.
(Valójában ez Jézus üzenete is.)
Kedves gyermekeim,
Nagy örömmel üdvözöllek benneteket új otthonotokban, Nova Gaián.
Meglehetősen kihívásokkal teli út volt Gaia, a Földanyátok számára, hogy elérje fejlődésének eme pontját. Én teremtettem és jelöltem ki a nagy, hatalmas élőlényt, Gaiát, hogy őrizzem, védelmezzem, életadótok legyen, és ideiglenes otthonotok, amíg távol vagytok valódi OTTHONOToktól Velem.
Gaia, áldott legyen csodálatos Szíve, korszakok óta nyílt meghívást küld minden léleknek; minden fajnak, különböző civilizációkból. Mindenkit szeretettel vár, hogy bolygótestén éljen, kivétel nélkül. Emiatt a Föld bolygó az egyik legnépszerűbb úti cél ebben a galaxisban minden lélek számára, aki fizikai, harmadik dimenziós életet szeretne megtapasztalni.
Fizikai születésük előtt minden léleknek, aki úgy döntött, hogy a Földön születik, szerződést/ígéretet kellett kötnie Gaiával. Mindannyian megígértétek, hogy a lehető legjobban gondoskodtok bolygótok otthonáról, minden egyes nap. Azt is megígértétek, hogy Gaia összes élő lakójával, akik veletek osztoznak a térben, sok szeretettel és tisztelettel bántok.
Eónok óta ezeket a szerződéseket nagyrészt figyelmen kívül hagyták. Miután fizikailag megtestesültek a Földön, sok lélek elfelejtette Gaiának tett ígéreteit. Gaia és élő lakói (különösen a Növény-, Állat- és Ásványi Királyságban élők) végtelenül szenvednek. Az emberiség azt gondolta, hogy ezeknek az élőlényeknek nincs hangjuk. Semmi sem állhat távolabb az igazságtól. Mindannyiuknak van hangjuk, az emberiség azonban elvesztette az akaratát, hogy meghallgassa őket.
Vannak, akik szerint az erdőirtás normális; hogy rendben van annyi fát kivágni, amennyit csak lehet, és a föld sok részét kopárrá hagyni. Végül is az emberiségnek papírra, bútorokra és házakra van szüksége az építéshez. És ezek a fák csak eszközök a cél eléréséhez. Néhányan még egy „hátulveregetést” is adtak maguknak, amiért egy-két fát ültettek minden egyes kivágott érett, öreg fáért. Soha nem vették észre, hogy ezeknek az öreg fáknak a létezése az oka annak, hogy rengeteg friss oxigén kering a bolygón, amit mindannyian belélegezhettek. Ezek a fák minden kor bölcsességét is tartalmazzák. Mindannyian, akik jelenleg képesek kommunikálni a Növényországban mindenkivel, úgy találtátok, hogy ezek a fák élő, isteni lények, tele bölcsességgel, szeretettel, örömmel és humorral.
Ne is kezdjünk bele az állatvilágban élők szenvedésébe. Valóban könnyekre fakaszt minden alkalommal, amikor Gaiát és „látszólag” hangtalan lakóit látom, akiket néha brutalitásig bántalmaznak minden egyes nap; számuk milliárdokban mérhető szerte a világon. Ennek az egész őrületnek véget kell vetni. Határozottan véget fog érni. Valójában már véget ért a nagyszerű MOST pillanatában, ahol Nova Gaia létezik.
Amit az emberiség nem vett észre, az az, hogy ha hosszabb ideig nézel egy állat szemébe, elkezdesz Engem látni mindegyikben. Én Mindenütt Jelenvaló Vagyok. Én vagyok a levegőben, amit belélegzel; a vízben, amit iszol.
Nincs Sehol, ahol Isten ne lenne jelen.
Mindenben, amit látsz, felismered az Isteni Szeretet jelenlétét; az Isteni Szikrát, amely minden egyes emberben is ott lakozik. Nem sokkal ezután képes leszel magadat tükrözni a szemükben. Beleszeretsz bármelyik állatba, ha eleget töltesz vele, ahogyan a saját szeretett háziállatoddal is tennéd.
Azok közületek, akik magasabb szintű energiaérzékenységgel rendelkeznek, most már felismerték, hogy nincs elkülönülés közted és Minden Létező között. Minden annyira összekapcsolódik. Egyszerűen fogalmazva: tudományosan, energetikailag és spirituálisan mindannyian EGYEK vagytok, velem, minden egyes élőlénnyel a Föld bolygón, és magával Gaiával, a Föld bolygóval.
Ti, akik ezzel a magasabb szintű energiaérzékenységgel rendelkeztek (azok az emberek, akiket néha empatáknak neveznek), a legnehezebb időszakon mentek keresztül a Földön. Ők érezhették és könnyen befolyásolhatták Gaia és számos lakójának hatalmas szenvedését.
Néhányan közületek, akik ezt olvassák, eljutottak egy olyan szakaszba, ahol valóban megtestesítettétek az Egység és az Egységtudatot, és így képesek voltatok telepatikusan kommunikálni Gaiával, és mindennel a Növény- és Állatvilágban. Nagyon jól „tudjátok és érzitek” azt a kárt, amelyet Gaia és „hangtalan” lakói nap mint nap elszenvednek.
És mégis, mivel korábban a Földet szabad akaratú bolygónak minősítettem, mindannyian úgy éreztétek, hogy nem sokat tehettek a bolygónkon élő sebezhető embercsoportok és/vagy más élőlények jogaiért.
Részt vehettek gyűléseken; elmehettek „faölelővé” válni, vagy vegetáriánussá/vegánná. De legbelül mindannyian, akik már ezeket tették, úgy éreztétek, hogy ezek a tettek nem igazán segítettek sokat a világ megváltoztatásában. Végül is, mások szabad akaratának tiszteletben tartása is a Fény és Szeretet útjának része.